Júl 2012, touto cestou by som sa chcela p.Bačíkovi a tímu Stecher-Consulting. Služby tejto personálnej agentúry som prvykrát využila už v roku 2008, kedy som dostala pracovnú ponuku na pozíciu zdravotná sestra. Vtedy som túto ponuku neprijala. Minulý rok som oslovila p. Bačíka so žiadosťou o sprostredkovanie zamestnania na pozíciu zdravotná sestra vo Švajčiarsku. Po skompletizovaní všetkých potrebných dokumentov som vycestovala do Luzernu na skúšobné dni. Hoci som túto pracovnú zmluvu nezískala o týždeň som dostala novú pracovnú ponuku ktorú som získala. Túto cestu som absolvovala spoločne s p.Bačíkom tam aj späť. Tak som mala dostatok času ho spoznať a utvrdiť sa o tom aký profesionálny prístup má ku všetkým svojím uchádzačom o zamestnanie. Problémy , ktoré sa vyskytnú rieši promptne a tak tiež sa úprimne teší s klientom ak dostane zmluvu od zamestnávateľa. Od 16.7.2012 nastupujem do Altersheimu na pozíciu zdravotná sestra. Prostredie, pracovné a finančné podmienky sú neporovnatelné s podmienkami na Slovensku. Preto vrelo odporúčam túto personálnu agentúru všetkým uchádzačom o zamestnanie, ale aj ľuďom, ktorí ešte len o tom uvažujú a nevedia sa rozhodnúť cez ktorú agentúru majú vycestovať. V tejto agentúre sa stretnete so serióznosťou, profesionálnym prístupom a záujmom o kandidáta. Nie všetky agentúry sa vyznačujú týmito vlastnosťami čo môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti, keďže 8 rokov som pracovala ako opatrovateľka v Rakúsku. Pán Bačík ďakujem Vám a prajem do budúcna veľa spokojných klientov.

S pozdravom Mgr. Silvia Bezegová, Humenné


.............................................................

STECHER CONSULTING s.r.o.
Personálne poradenstvo
Hviezdoslavova 26
SK– 091 01 Stropkov
www.stecher-consulting.com

Tel: +421 (0)54 340 8000
E-Mail: info.sk@stecher-consulting.com

.............................................................

Stecher Consulting berät (im medizinischen/pharmazeutischen Bereich) Kandidatinnen, Kandidaten und Arbeitgeber in der ganzen deutschsprachigen Schweiz, in Deutschland, Österreich und der Slowakei sowie Kandidatinnen und Kandidaten aus anderen Ländern neutral, kompetent und seriös.

Für die Kandidatinnen und Kandidaten ist die Stellenvermittlung und die dazugehörige Beratung, bei den vermittelten Personen Beratung und Karriereplanung auch nach Antritt der neuen Stelle, kostenfrei.

Drucken